فرم ثبت نام

نام :
نام خانوادگی
کد ملی
جنسیت
آدرس ایمیل
تلفن ثابت :
موبایل :
استان :
شهر :
آدرس :
کد پستی :
نام کاربری :
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :
کد روبرو را وارد نمایید

«مجموعه طراحان آی‌تی» و مجموعه‌های مرتبط، تمامی تلاش خود را برای ایجاد یک محیط امن و معتبر آنلاین انجام می‌دهند. لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل یا نقض قوانین وضع شده در اولین فرصت به ما گزارش دهید. ما نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست تا کالاهای موجود در وب‌سایت مغایر با قانون کپی رایت یا قوانین جمهوری اسلامی نباشد. لیکن اگر تخلف از موارد فوق صورت گرفته باشد، لطفا تیم پشتیبانی ما را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه در اسرع وقت انجام گیرد.

در نظر داشته باشید که ممکن است سفارش به دلایل متعددی پردازش نشود. وب‌سایت، حق رد کردن یا لغو هر سفارشی را در هرزمانی برای خود محفوظ می دارد. ما متعهد می‌شویم که دقیق‌ترین اطلاعات قیمتی را برای کاربران خود در وب‌سایت فراهم کنیم. با وجود این امکان خطا وجود دارد، در چنین وضعیتی مدیرسایت با کاربران تماس گرفته، اطلاعات قیمتی را در اختیار آن‌ها قرار داده و سفارش را در صورت لزوم لغو خواهد کرد.
اگر اختلافی میان کاربر و «مجموعه طراحان آی‌تی» به وجود آید، «مجموعه طراحان آی‌تی» تلاش خواهد کرد تا این اختلاف را به روش منصفانه، کم هزینه و از طریق مراجع قانونی حل کند. در صورت بروز هر گونه مشکل، از شما خواهشمندیم که در مرحله اول مستقیماً با «مجموعه طراحان آی‌تی» تماس بگیرید. تلاش ما این خواهد بود که مسئله مربوطه را در مرحله اول و در اسرع وقت حل و فصل نماییم.
هزینه ارسال برخی از سفارش‌ها بر عهده مشتری می‌باشد.
 
آیین نامه خرید از سایت
با توجه به احتساب تاریخ گارانتی کالاهای الکترونیکی خارجی از تاریخ تولیدشان و زمانبر بودن پروسه ترخیص کالا، ممکن است زمان خرید کالا، مدت زمانی از تاریخ گارانتی گذشته باشد. لذا مشتری بایستی قبل از خرید از بخش پشتیبانی استعلام لازم را اخذ و سپس در خصوص خرید تصمیم گیری نماید.
سفارش دهنده کالا بایستی آدرس دقیق محل دریافت مرسوله را هنگام ثبت سفارش وارد نماید. تبعات و هزینه های ناشی از آدرس اشتباه به عهده خریدار می باشد.
در صورت بروز حوادث غیرمترقبه نظیر جنگ، سیل، زلزله، اتش سوزی و ... و وقوع هر حادثه ای که ممانعت از وقوع آن در اختیارمجموعه طراحان آی تینباشد، و موجبات تاخیر، عدم تحویل یا ایجاد خسارت به مرسوله را فراهم آورد، مسئولیتی از این حیث به عهده مجموعه طراحان آی تی نخواهد بود.
ممکن است در زمان ثبت سفارش، چند نفر به صورت همزمان یک کالا را سفارش گذاری کنند که موجودی کافی نداشته باشد. در این حالت اولویت با اولین شخص پرداخت کننده است. بدیهی است که وجه پرداخت شده نفرات دیگر به ایشان عودت داده خواهد شد و مجموعه طراحان آی تی هیچ گونه مسئولیتی در تامین کالای فوق ندارد.
با توجه به سیاست مجموعهطراحان آی تی در راستای توزیع کالا به صورت مستقیم برای مصرف کننده، محدودیت سفارش گذاری یک کالا به تعداد برای برخی از کالاها وجود دارد. بدیهی است مجموعه طراحان آی تیمی تواند کالای جایگزین را پیشنهاد یا وجه پرداخت شده مشتری را به ایشان عودت نماید.
عودت وجه به خریدار تنها با ارایه عکس کارت ملی و حساب بانکی مربوط به سفارش دهنده یا پرداخت کننده وجه امکان پذیر می باشد.
کالاهایی که به صورت باندل(کالاهایی که به همراه کالاهای دیگر بایستی سفارش گذاری شوند)، در سایت قرار داده می شوند، قابل فروش به صورت غیرباندل یا تکی نمی باشند. در صورت خرید مشتری به صورت تکی، وجه پرداخت شده به حساب ایشان واریز خواهد شد.
شرایط بازپس فرستادن کالا:
الف) کالا دارای اشکال فنی باشد. چنانچه مشتری به صورت تلفنی یا پشتیبانی آنلاین قبل از ارسال کالا، درخواست تست داده باشد و کالا در مدت زمان 7 روز پس از تحویل دچار مشکل شده باشد و این اشکال از طریق استفاده نادرست از کالا (نصب و راه‌اندازی، تنظیمات ، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا قید شده است )رخ نداده باشد، مشتری می تواند کالا را با هماهنگی بخش پشتیبانی مجموعه طراحان آی تی و با در نظر گرفتن شرایط زیر بازپس فرستد. در غیر اینصورت از عودت آن خودداری نماید.1- کالا بدون هیچ گونه خط و خش، ضرب دیدگی، شکستگی و سوختگی باشد. 2- کالا درون کارتن و جعبه اصلی که خریداری شده و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی یا درج توضیحاتی روی آن، برای مجموعه طراحان آی تی ارسال شود. 3- استفاده نادرست از کالا از قبیل نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا که در دفترچه راهنمای کالا قید شده است و کاربرد غیرمعمول شامل بازپس فرستادن کالا نمی‌شود. 4- هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد. چنانچه مشتری هنگام تماس فروشندگان مجموعه طراحان آی تی در خصوص سفارش ثبت شده، درخواست ارسال کالا به صورت پلمپ داده باشد، این حالت شامل بازپس فرستادن کالا نمی‌شود و پیگیری رفع اشکال از طریق شرکت گارانتی دهنده و به وسیله خریدار صورت می پذیرد. بدیهی است مجموعه طراحان آی تی مسئولیتی در قبال شرکت گارانتی دهنده ندارد.
ب)- مشتری از خرید منصرف شده باشد.1-در این حالت تا زمانی که بسته ارسالی از فروشگاه خارج نشده باشد می تواند کالا را مرجوع کند.2-در صورت خروج کالا از فروشگاه انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، قیمت آن تغییر نکرده باشد (با توجه به نوسانات شدید ارز)، هیچ‌گونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده  نشده باشد.لازم بذکر است مشتری باید انصراف خود را به صورت کتبی ( ارسال ایمیل) به فروشگاه طراحان اطلاع دهد.بدیهی است هزینه ارسال به عهده خریدار می باشد.
ج)چنانچه بسته ارسالی هنگام تحویل به مشتری دارای اشکالات ظاهری نظیر ضربه خوردگی،مخدوش بودن بسته بندی، رطوبت، تو رفتگی و ... باشد،1-در صورت انتخاب ارسال پست با بیمه (توسط مشتری): مشتری می تواند بسته را تحویل نگرفته با پشتیبانی مجموعه طراحان آی تی موضوع را در میان بگذارد(بصورت کتبی و از طریق ایمیل). تحویل گرفتن بسته تحت هر شرایطی از پست یا پیک یا ناوگان حمل به منزله قبول کالا و تایید سلامت فیزیکی کالا می باشد.2) در صورت انتخاب ارسال پست بدون بیمه (توسط مشتری) تمامی مسئولیت مرسوله پستی (اعم از مفقودی و شکستگی کالا ) به عهده خریدار خواهد بود .